Su Kaçağı Tespiti Zeytinburnu

Su kaçağı tespiti Zeytinburnu yapan kameralı ve cihazlı su tesisatçısı olarak makineli sistemle kırmadan dökmeden su kaçakları tespiti noktasal olarak yapılır. Zeytinburnu şubemizi arayarak aynı gün içinde hizmet alabilirsiniz.

Su kaçakları evinizin duvarlarına ve zeminine zarar verip sizlere yüklü bir tadilat masrafı çıkartmanın yanında temiz su borularındaki su kaçakları faturalarınızın bir anda her zamankinden fazla gelmesine neden olarak sizin aylarca yüklü bir miktarda su faturası ödemenize de neden olmaktadır. Su kaçağı tespiti Zeytinburnu ile kırmadan su kaçağı tespiti yaparak aslında sizi yüklü bir miktarda tadilat masrafından da kurtarıyoruz.

Kırmadan Kameralı Su Kaçakları Bulunur

Su kaçakları temiz su borularında olduğunda ve siz bunu uzun bir süre fark etmediğinizde faturalarınız bir anda fazla gelmeye başlayabilir. Zemin içerisinde olan tesisat borularında oluşan kaçak noktalarını görmeniz mümkün değildir. Su yüzeye çıkmadığı müddetçe de kaçağın varlığından haberdar olmazsınız. Faturalarınız fazla gelse bile kaçağın olduğu aklınıza gelmeyebilir. Zemin içerisinde ve duvarlarda ilerleyen kaçak su bir süre sonra yüzeye çıktığında nemlenme, sararma, küflenme gibi belirtiler vermeye başlar. Siz bu belirtiler sonrasında su tesisatında kaçak olduğunu anlayabilirsiniz. Tabi su tesisatında olan kaçağın bu belirtilere bakarak temiz su borularında olduğunu düşünmek doğru değildir. Çünkü pis atık su borularında olan kaçaklarda bu belirtileri gösterebilir. Kaçağın nerede olduğunu anlamak için öncelikle kaçak tespit cihazları ile bütün tesisatın incelenmesi gerekir. Temiz su boruları için dinleme cihazı kullanılırken, pis atık su boruları için kameralar kullanılır. Ayrıca test pompaları ile de suyun basınç seviyesi ölçülür. Bu cihazlar ile kırmadan su kaçağı tespiti yapılır. Buda eski usul yöntemler ile yapılan kaçak tespit çalışmaları nedeniyle ortaya çıkan tadilat masrafını ortadan kaldırır. Kaçak tespit çalışması yapıldıktan sonra eğer kaçak temiz su borularında ve oldukça küçük bir noktadan meydana geliyor ise işte o zaman da kırmadan tesisat tamiri yapılabilir. İşte bu da sizin cebinizden yine ufakta olsa çıkacak olan bir tadilat masrafının çıkmasını engellemiş olur. Siz bütün bu işlemler için ise sadece kırmadan kaçak tespit çalışması yapan ve kırmadan tesisat tamiri yapan ustalarımızın emeklerinin karşılığını ödersiniz. Bu ücret ise 99 TL ile 150 TL arasında değişmektedir.

Su kaçağı tespiti Zeytinburnu ile hizmet veren firmamız kırmadan su kaçağı tespiti yaparak hem sizi gereksiz bir inşaat sürecinden hem de yüklü bir miktarda tadilat masrafından kurtarmaktadır.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55