zeytinburnu yeşiltepe su kaçağı tespiti

Zeytinburnu Yeşiltepe su kaçağı tespiti tesisatçı firması olarak kırmadan dökmeden noktasal tespit yaparak makineli su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Zeytinburnu semtine servisimiz bulunmaktadır.

Yeşiltepe Su Kaçağı Tespit Fiyatları

Zeytinburnu Yeşiltepe su kaçağı tespiti su kaçıran boruları hemen bulan firmadır. Su kaçağını önlemenin yolu açıktır. Çatlama yapan boruda o parçanın değişimini yaparsanız sızıntı ortadan kalkar. Çatlama yapan borunun nerede olduğu işlemlerinin yanı sıra eğer su borusu içini su kaçağını ilaçla onarma gibi ayrıntılara izin veren basınç aralığında su kaybı varsa da en ufak tadilat gibi işlemlere girişmeden ekiplerimiz çalışmalar yapabilir. Zeytinburnu Yeşiltepe su kaçağı tespiti su sızıntı bulma işlemleri yapar. Su kaçağını nasıl bulurum? Kendi başınıza yapabilecekleriniz sınırlıdır. Kombi su vanasını kapattınız ve ıslak olan yüzeye baktığınızda damlamalar devam ediyorsa kaçak temiz su borusunda demektir. Ama bu demek değildir ki ıslaklık olan alanda tesisat kaçağı vardır. Kameralı su tesisatçısı bazen beton içinden akar ve farklı yerde su çıkar. Su kaçağı tamiri o alanın illaki hatalı şekilde kırılması mı gerekir. Kameralı tesisatçı kaçak yapan borunun bulunması yöntemleri ıslak olan yüzeyin sıcaklık, dedektör, nem ölçen cihazla incelenmesi, o evin su tesisatına basınç testi yapılması ile başlamaktadır. Bazen sizin değil de yan ve üst kat komşudan evime su geliyor, akıyor gibi sorunlar da olabilir. Su arıza tespiti ilk baştaki basınç testi ilgili kat ve daireden hangisine ait olduğunu görmemizi ve dedektör taramaları ile farklı türdeki belirtilerin net olarak yerinin saptanmasında başarılı görevleri üstlenmektedir.

Zeytinburnu Yeşiltepe su kaçağı tespiti garantili tamir yapan firmadır. Su kaçaklarını bulma garantili tamiri nasıl yapılır? Su kaçağı bulan tesisatçı hasar almış belli bölümünde kesilme, ek parça takılması, uzunluğu kadar borunun çıkartılması, yerine yenisinin eklenmesi, ilaçla kapatma, kalorifer, kombi ise yine ilaçla onarma işlemleri gibi çok sayıda çözümü vardır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55